Tek Modlu OPGW Fiber Optik Kablo 50150 Güç Kablosu Kesiti 48 Çekirdek 12 Çekirdek

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Yiyuan
Sertifika: OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 9001
Min sipariş miktarı: 1km
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap bobin teli
Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 30 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: 500000km / ay
Ürün adı: OPGW Fiber Optik Kablo Çekirdek sayısı: 4-48 çekirdek
Davranış Sayısı: ≥ 10 OEM: Kabul edilmiş
Uygulama: Telekomünikasyon Dış kılıf: Alüminyum
Marka adı: Yiyuan Kelime: Telli Paslanmaz Çelik Boru OPGW
Sertifika: ISO 9001;ISO 14001;OHSAS 18001 Güç Üyesi: Çelik tel
Menşe yeri: Çin Kurulum: Kendinden destekli Anten
paket: Ahşap bobin teli tip: Tek mod
Vurgulamak:

24Core OPGW Fiber Optik Kablo

,

36Core OPGW Fiber Optik Kablo

,

50150 güç kablosu kesiti

 

Ürün Açıklaması

 

Merkezi gevşek boru tipi

 

Lifler, su engelleme jeli ile doldurulmuş, sızdırmaz ve suya dayanıklı paslanmaz çelik bir tüpe gevşek bir şekilde yerleştirilir.Bu tüp, zorlu çevre koşullarında kurulum ve çalıştırma sırasında fibere koruma sağlar.Tüpün üzerindeki alüminyum tabaka isteğe bağlıdır.Paslanmaz optik tüp, tek veya çok katmanlı alüminyum kaplı çelik ve alüminyum sinir telleri ile korunan kablonun merkezinde bulunur.Alüminyum kaplı çelik teller, kompakt bir yapı sağlamak için optik ünite etrafında trapez şeklinde şekillendirilmiştir.Metal teller, kısa devre koşullarında sıcaklık artışını kontrol etmek için iletkenlik sağlarken, zorlu kurulum ve çalışma koşullarına dayanacak mekanik mukavemet sağlar.

 

Çoklu gevşek boru tipi

Lifler, su engelleme jeli ile doldurulmuş, sızdırmaz ve suya dayanıklı paslanmaz çelik bir tüpe gevşek bir şekilde yerleştirilir.İki veya üç paslanmaz çelik optik boru, çok katmanlı bir telli kablonun iç katmanında sarmal olarak bükülmüştür.Çoklu gevşek tüp tipi, çoğunlukla maksimum fiber sayısı 144'e ulaşan 48'in üzerindeki çok yüksek lif sayısı gereksinimi için tasarlanmıştır. Çoklu gevşek tüp tipi, büyük çapraz ve büyük akım kapasitesi gereksinimlerini karşılayabilir.

 

Uygulama

 

1. Optik fiber kompozit topraklama kablosu [OPGW], yeni güç hatlarına kurulum için uygundur. topraklama kablosu ve iletişimin çift işlevi.Özellikle normal alan üzerine kurulum için ve ekstra yüksek voltajlı güç hatları.OPGW, eski güç hattının geleneksel topraklama kablosunu artan fiber iletişim işlevi.Kısa devre akımı iletirler ve yıldırım direnci sağlarlar.

2. OPGW kablosu çoğunlukla 500KV, 220KV ve 110KV hatlarında kullanılır, elektrik kesintisi, güvenlik ve diğer unsurlarla sınırlıdır ve çoğunlukla yeni hatlarda kullanılır.Uygulamaları şunlardır: 110kv'nin üzerinde, daha uzun bir açıklığa sahip (genellikle 250M'nin üzerinde) yüksek basınç.

 

Özellikleri

1. 144 fibere kadar
2. Kablo çapı ve ağırlığı başka bir topraklama kablosuyla yaklaşık olarak verilmiştir.Kuleye daha az ek yük, yüksek çekme mukavemeti.
3. Mükemmel paslanmaz çelik boru bükme teknolojisi, elyafların iyi ikincil fazla uzunluğa sahip olmasını sağlar ve elyafın boru içinde serbest hareket etmesine izin verir.Bu, kablo uzunlamasına gerilime maruz kaldığında elyafı gerilimsiz tutar.
4. Optik fiberler paslanmaz çelik borularla korunmaktadır.
5. Mükemmel güvenlik, iyi mermi direnci performansı.
6. ACSW, AAW ve SST örgülü tasarım, elektriksel iletkenlik ve mekanik gerilme mukavemetinin geniş bir kombinasyonunu sağlar.

 

 

Hizmet

 

 

SSS


1. Ticaret şirketi veya üreticisi misiniz?
12 yıllık tecrübeye sahip üreticiyiz.


2. Kalite hakkında?
Fiyat onayından sonra kalitemizi kontrol etmek için numuneler isteyebilirsiniz.


3. Küçük sipariş kabul edebilir misiniz?
Evet, küçük sipariş mevcuttur.İşin her zaman küçük siparişten olduğunu bildiğimiz için müşterilerimizin yeni projelerini destekliyoruz.


4. Teslimat süreniz nedir?
Esas olarak sipariş miktarına bağlıdır.Ancak, ödemenizden sonra en kısa sürede mallarınızı ayarlayacağımızdan emin olabilirsiniz.


5. OEM hizmetini kabul edebilir misiniz?
Evet, OEM hizmetini memnuniyetle karşılıyoruz.Logonuzu ürün üzerine basabiliriz.Sizden herhangi bir fikir mevcut.

 

Tek Modlu OPGW Fiber Optik Kablo 50150 Güç Kablosu Kesiti 48 Çekirdek 12 Çekirdek 0Tek Modlu OPGW Fiber Optik Kablo 50150 Güç Kablosu Kesiti 48 Çekirdek 12 Çekirdek 1Tek Modlu OPGW Fiber Optik Kablo 50150 Güç Kablosu Kesiti 48 Çekirdek 12 Çekirdek 2Tek Modlu OPGW Fiber Optik Kablo 50150 Güç Kablosu Kesiti 48 Çekirdek 12 Çekirdek 3Tek Modlu OPGW Fiber Optik Kablo 50150 Güç Kablosu Kesiti 48 Çekirdek 12 Çekirdek 4

 

İletişim bilgileri
Sales Manager

Telefon numarası : +8618124398702