Bizimle iletişim kur
Miss Zou

Telefon numarası : 8618124398702

DONG GUANG YIYUAN FIBER CABLE.,LTD

DONG GUANG YIYUAN FİBER KABLO., LTD

  • DONG GUANG YIYUAN FIBER CABLE.,LTD
  • DONG GUANG YIYUAN FIBER CABLE.,LTD
  • DONG GUANG YIYUAN FIBER CABLE.,LTD
  • DONG GUANG YIYUAN FIBER CABLE.,LTD
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Satıcı
Markalar Yiyuan No. Çalışanları 50~80
Yıllık satış 500000-25000000 Yıl kurulan 2009
İhracat p.c 50% - 60%
Giriş

Dongguan Yiyuan Optik Kablo Co, Ltd ağırlıklı olarak araştırma, geliştirme, üretim ve optik fiber ve kablo serisi ürünlerin satışı ile uğraşan bir yüksek teknoloji kuruluştur.Fiber optik kablo imalatı alanında, farklı müşterilerin ihtiyaçlarına göre çeşitli haberleşme optik kabloları tasarlayıp üretebilen kendine ait bir takım patenti bulunmaktadır.Yiyuan Optik Kablo kuruluşundan bu yana teknolojik yeniliğe kendini adamıştır ve her zaman teknolojik gelişme trendini takip etmektedir.Ülke çapında birçok büyük ve tarafsız şehirde ortaklarımız ve acentelerimiz var ve birçok şirket ürün ve hizmetlerimizi düşünüyor ve kullanmayı seçiyor.

Şirket, "Bilim ve Teknoloji İnovasyonu, Mükemmeliyet için Çabalar" ilkesine bağlı kalıyor, aralıksız olarak teknolojik ilerlemeyi sürdürüyor ve iç ve dış pazarların ihtiyaçları tarafından yönlendiriliyor ve Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya ve Singapur'daki tanınmış şirketlerle kurulmuştur. , Japonya, Vietnam, Tayland, Bangladeş ve diğer ülke ve bölgeler İyi bir iş ilişkisi kurulmuştur.Ana müşteri grupları arasında yerel telekomünikasyon, mobil, radyo ve televizyon, okullar, petrol sahaları, bankalar, elektrik ve devlet daireleri ve yabancı televizyon ve telekomünikasyon ağı operatörleri bulunmaktadır.Şirketimizin ürünleri, dürüst yönetim ve kazan-kazan işbirliği ilkesi doğrultusunda, birinci sınıf teknoloji, birinci sınıf ürün ve hizmetlerle, optik fiber iletişim teknolojisinin kazanımlarını müşterilerimiz ve arkadaşlarımızla paylaşmak için uluslararası endüstri standartlarına sıkı sıkıya uymaktadır. .

"Birinci sınıf teknoloji ve ürünler, düşünceli ve coşkulu hizmet" hedefimizdir.Müşteri memnuniyeti bizim sonsuz arayışımızdır.Yiyuan Optical Cable Company'nin tüm çalışanları coşku dolu ve hayatın her kesiminden arkadaşlarla el ele gitmeye, ortak gelişme aramaya ve ortaklaşa yeni bir fiber optik iletişim işi yaratmaya istekliler.

Geçmiş

Dongguan Yiyuan Optik Kablo Co., Ltd. 2009 yılında kurulmuştur. O zamandan beri, Yiyuan Optik Kablo Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Güney Kore, Kamboçya, Tayland, Ukrayna, Kuveyt ve diğer dünya pazarlarını kapsamaktadır. Dünyaca ünlü birçok şirket ve işletme, Dongguan Yiyuan Optical Cable Co., Ltd.'nin ürün ve hizmetlerini kullanmayı tercih etti.

Çin DONG GUANG YIYUAN FIBER CABLE.,LTD şirket Profili 0

Hizmet

Dongguan Yiyuan Optik Kablo Co, Ltd teknoloji odaklı olma, piyasayı kaliteye göre alma ve hizmetle müşteri kazanma konseptine bağlı kalmaktadır.Dünyadaki en son teknolojiye ayak uydurmakta ve birçok tanınmış çokuluslu şirket ile yakın işbirliği ilişkileri kurmuştur.Ürünler telekomünikasyon, mobil, China Unicom, Netcom, radyo ve televizyon, yüksek hızlı demiryolları, otoyollar, sınır limanları, bankalar, menkul kıymetler, okullar ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.Son yıllarda şirket, ürünlerini Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Güney Kore, Kamboçya, Tayland, Ukrayna ve Kuveyt gibi dünya pazarlarına tanıtmak için çeşitli ticari sergiler, teknik değişimler ve diğer fırsatları kullandı.Dünyaca ünlü birçok şirket ve işletme, Dongguan Yiyuan Optical Cable Co., Ltd.'nin ürün ve hizmetlerini kullanmayı tercih etti.

Dongguan Yiyuan Optik Kablo Co., Ltd. ürünlerimizi sıkı güvenlik ve kalite standartlarına göre üretir ve denetler.Ürettiğimiz optik kablolar, Çin Halk Cumhuriyeti Bilgi Endüstrisi Bakanlığı Optik Haberleşme Ürün Kalite Denetim ve Denetim Merkezi tarafından test edilmiş ve tüm performans göstergeleri yüksek kaliteye ulaşmıştır.Standartlar ve bir test raporu yayınlayın.

Ekibimiz

Çin DONG GUANG YIYUAN FIBER CABLE.,LTD şirket Profili 0