6 Telli 220 Mm Koaksiyel Fiber Optik Kablo Elektriksel Direnç AT

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Yiyuan
Sertifika: OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 9001
Min sipariş miktarı: 1km
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap bobin teli
Teslim süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 30 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: 500000km / ay
Ürün adı: ADSS Fiber Kablo Fiber sayısı: 2-244 çekirdek
tip: fiber optik kablo, Koaksiyel Uygulama: Dış Mekan Anten, FTTH, erişim ağı
Ceket: PVC PE Marka adı: Yiyuan
Sertifika: ISO 9001;ISO 14001;OHSAS 18001 İletken Sayısı: ≥ 10
renk: Siyah veya Özelleştirilmiş Menşe yeri: Çin
Vurgulamak:

6 telli fiber kablo

,

220 mm Koaksiyel Fiber Optik Kablo

,

17

6 Telli 220 Mm Koaksiyel Fiber Optik Kablo Elektriksel Direnç AT

 

Optik Özellikler
 
G.652.D
G.655.D
50 / 125µm
62,5 / 125 µm
 
 
Zayıflama
@ 850nm
 
 
≤3.0dB / km
≤3.0dB / km
@ 1300nm
 
 
≤1.0dB / km
≤1.0dB / km
@ 1310nm
≤0.36dB / km
≤0.40 dB / km
 
 
@ 1550nm
≤0,22 dB / km
≤0.32 dB / km
 
 
 
Bant genişliği
@ 850nm
 
 
≥500MHZ ● KM
≥200MHZ ● KM
@ 1300nm
 
 
≥1000MHZ ● KM
≥600MHZ ● KM
Sayısal Açıklık
 
 
0.200 ± 0.015NA
0.275 ± 0.015NA
Kablo Kesme Dalgaboyu λcc
≤1260nm
≤1480nm
 
 
Teknik parametreler
Kablo Çapı mm
Kablo Ağırlığı kg / km
Rec.günlük maks.çalışma gerilimi KN
Maks. Alan sayısıizin verilen çalışma gerilimi KN
Kırılma gücü KN
Strentth Üye CSA mm2
Elastisite Modülü kN / mm2
Isı Genleşme katsayısı x10-6 / K
12.5
125
1.5
4
10
4.6
7.6
1.8
13.0
132
2.25
6
15
7.6
8.3
1.5
13.3
137
3.0
8
20
10.35
9,45
1.3
13.6
145
3.6
10
24
13.8
10.8
1.2
13.8
157
4.5
12
30
14.3
11.8
1.0
14.5
164
5.4
15
36
18.4
13.6
0.9
14.9
171
6.75
18
45
22.0
16.4
0.6
15.1
179
7,95
22
53
26.4
18.0
0.3
15.5
190
9.0
26
60
32.2
19.1
0.1
15.6
194
10.5
28
70
33.0
19.6
0.1
16.3
211
12.75
34
85
40.0
20.1
0.1
16.8
226
15.45
41
103
48.0
24.0
-0.4
17.2
236
16.2
45
108
51.0
25.1
-0.5
17.9
249
18.0
50
120
58.8
26.1
-0.8
Depolama / Çalışma Sıcaklığı: -40 ℃ ila + 70 ℃

6 Telli 220 Mm Koaksiyel Fiber Optik Kablo Elektriksel Direnç AT 06 Telli 220 Mm Koaksiyel Fiber Optik Kablo Elektriksel Direnç AT 1

İletişim bilgileri
Sales Manager

Telefon numarası : +8618124398702